Aktualności

Złoty Paragon dla udrożniacza Kret

08.06.2022

Kret granulki do udrożniania rur 400 g po raz kolejny zdobył najwyższą nagrodę w konkursie organizowanym przez magazyn „Hurt i Detal”. Trofeum cieszy tym bardziej, że przyznawane jest przez kupców na co dzień decydujących o portfolio prezentowanym na sklepowych półkach.

Siła działania i skuteczność to nieodłączne atrybuty marki Kret obecnej na rynku od ponad 40 lat. Udrożniacze, WC żele, kostki toaletowe i produkty bio dedykowane do szamb i przydomowych oczyszczalni obecne są od dawna w domach Polaków.  Wśród nich bezapelacyjnym królem są granulki do udrożniania. Nagroda otrzymana w kategorii Środki chemiczne czyszczące i odświeżające cieszy tym bardziej, że produkt wygrał z globalnymi graczami.

„Marka Kret to synonim udrożniania i skuteczności działania, to produkty o niezmiennie najwyższej jakości, cieszące się zaufaniem konsumentów. Efektywność działania to nasz priorytet. Sięgając po każdy z produktów marki klient ma gwarancje jakości i skuteczności Kreta. Pozycja marki jest wynikiem działań wielu zespołów począwszy od R&D przez  m.in. Zakupy, Marketing, Handel, Magazyn, Logistykę. Ogromne znaczenie mają procesy produkcji oraz kontroli zapewniające niezmienną jakość i powtarzalność produktów, tak by spełniały oczekiwania konsumentów. Dziękujemy za zaufanie i wybór granulek Kret na lidera sprzedaży.  Obiecujemy nie spoczywać na laurach” skomentowała Renata Olszewska, Brand managerka marki Kret.

Laureatów konkursu wyłoniono dzięki czytelnikom Ogólnopolskiego Miesięcznika Hurt & Detal, którzy oddawali głosy na liderów sprzedaży – najlepiej sprzedające się w ich placówkach produkty. Dzięki temu udało się nagrodzić te produkty, które w ostatnim roku kształtowały polski handel detaliczny. Nad przebiegiem konkursu czuwał instytut KANTAR POLSKA, który przeprowadził liczenie głosów i przygotował niezależny raport z wynikami.

Do konkursu zgłoszonych zostało blisko 400 produktów w 64 kategoriach. W każdej z kategorii nagrodzeni zostali liderzy, którym przyznano Certyfikat Złoty Paragon 2022 Lider Sprzedaży, dwa kolejne miejsca w każdej z grup otrzymały Wyróżnienia.