Jakość i innowacje

Innowacje

Podstawowym celem działań badawczo-rozwojowych podejmowanych w Dr. Miele Cosmed Group S.A. jest tworzenie produktów innowacyjnych, o wysokiej, powtarzalnej jakości i konkurencyjnej cenie. W ramach Działu Badawczo-Wdrożeniowego działają laboratoria, wyposażone w specjalistyczny sprzęt badawczy. Innowacyjne pomysły powstają dzięki wysoko wykwalifikowanej, ciągle doszkalającej się kadrze. Receptury wszystkich produktów opracowywane są zgodnie z najnowszą wiedzą i przy użyciu nowoczesnych technologii.

Naszym celem jest produkcja wyrobów wyjątkowo skutecznych w działaniu, ale mających minimalny wpływ na środowisko naturalne. W tym celu rozwijamy innowacyjne receptury o maksymalnej zawartości składników pochodzenia naturalnego i obniżonym śladzie węglowym. Współpracujemy z wiodącymi producentami surowców i opakowań tak, aby jak najszybciej implementować proekologiczne rozwiązania w każdym obszarze, w którym jest to możliwe.

Jakość

Kierujemy się zasadą, że nasze produkty mają spełniać oczekiwania klientów, być zaprojektowane i wytworzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz być bezpieczne i skuteczne. Realizacja tych zasad jest wspierana przez wdrożone, funkcjonujące i certyfikowane systemy zarządzania jakością. W Dr. Miele Cosmed Group S.A. , mamy wdrożony system ISO 9001:2015, IFS HPC i ISO 22716 (GMP). W każdym zakładzie funkcjonuje ISO 9001:2015 i IFS HPC. Zakłady produkujące kosmetyki w Radomiu i Świętochłowicach posiadają dodatkowo certyfikat ISO 22716 (GMP).