KONKURS!

Twórczy Przedszkolak
w świecie Bobini

Zapraszamy wszystkie jaworskie przedszkolaki do wspólnej zabawy!

Marka Bobini, dbająca o dobre nawyki związane z higieną najmłodszych, przygotowała konkurs dla dzieci i dla placówek edukacyjnych. Na prace czekamy do 30 listopada 2022r. Należy je dostarczyć do Jaworskiego Ośrodka Kultury.

Rozstrzygnięcie konkursu jeszcze w tym roku!

Organizatorem konkursu jest Jaworski Ośrodek Kultury, firma Global Cosmed S.A. i dziecięca marka Bobini.

Konkurs dla dzieci w wieku 3-6 lat

Każde dziecko, które chodzi do przedszkola na terenie gminy Jawor, zapraszamy do wykonania pracy plastycznej na temat:
Moja wymarzona etykieta żelu do kąpieli”.

Prace plastyczne przekazane na konkurs muszą być pracami wykonanymi samodzielnie przez dziecko na szablonie stanowiącym załącznik do regulaminu (format A4), technika plastyczna dowolna, podobnie jak tematyka.

Uruchom wyobraźnię i pokaż nam, co chciałbyś zobaczyć na etykiecie swojego ulubionego żelu do kąpieli!

Do zgłoszenia należy dołączyć stosowne zgody opiekunów dziecka na udział w konkursie – szczegóły w regulaminie poniżej.

Nagrody: każde dziecko, które nadeśle pracę, otrzyma niespodziankę – produkt marki Bobini. Na autorów 3 najlepszych prac czekają kreatywne materiały edukacyjne i zapas produktów do mycia i kąpieli marki Bobini.

Konkurs dla przedszkoli

Temat higieny i dbania o nią jest stałym elementem edukacji przedszkolnej. Dlatego nagranie krótkiego filmu na temat „Myj się myj i czyściutko zawsze żyj” z pewnością uruchomi mnóstwo pomysłów i pokłady kreatywności!

Nagranie powinno mieć formę krótkiego, max. 3 minutowego spotu. Może to być recytacja, przedstawienie, opowieść, najważniejsze by promowała dbanie o higienę dzieci np: podczas codziennej kąpieli lub prysznica.

Film powinien być nagrany w formacie .mov/mp4 i przekazany na nośniku USB. Niezbędne załączniki przygotowane przez koordynatora nagrania, wymienione są w regulaminie.

Nagrody: trzy najlepsze filmy zostaną nagrodzone materiałami edukacyjnymi dla placówek przedszkolnych oraz zapasem produktów marki Bobini.